AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YUSUF ZİYA YILMAZ DENİZLİ’DE AK PARTİ İLE VE İLÇE TEŞKİLATLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, partinin Denizli İl Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmasında, “Gelecek döneme daha güçlü hazırlanıyoruz.” mesajı verdi.

AK Parti’nin ülkeye sunduğu hizmetleri anlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye’nin nüfusu 65 milyondu. Yani AK Parti döneminde TOKİ ve kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte 20 milyon insana konut üretti. Yol ve ulaşım altyapısında da geliştik, bugün 25 milyon otomobil var Türkiye’nin yollarında. Sağlık hizmetlerinde de mesafe kat ettik. Enerjide ise kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı. Ayrıca, deprem bölgesinde konut yapım çalışmalarının gece-gündüz yürütülüyor. ” dedi.

‘ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE EKSİKLİKLERİMİZİ TAMAMLAMAMIZ LAZIM. ARKADAŞLAR’
AK Parti’de yerel yönetimlerin idaresinden sorumlu olan Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni dönemde yapılacak çalışmaları ve AK Parti’nin Türkiye’ye sağladığı kazanımları, Denizli ziyaretinde yaptığı bir konuşmada anlattı. 20 yılı aşkın süredir, kendilerini, Türkiye’nin her alanda kendini güçlendirmesine adadıklarını ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Arkadaşlar AK Parti’nin kadroları sizsiniz. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim.” İfadesini kullandı.

‘HEM YEREL YÖNETİMLER BAŞKANINIZ HEM DE BİR ABİNİZ OLARAK BİR ÇABANIN İÇİNDEYİZ’
Dehada güçlü olmak zorunda kaldıklarını dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Sürecin gereklerini yerine getirmek üzere doludizgin koşmak için enerjimizi de bir noktada toplamamız gerekiyor. Arkadaşlar AK Parti’nin kadroları sizsiniz. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim. Allah’ın izniyle önümüzdeki süreç içerisinde parti teşkilatlarımız, partimizin stratejik kurulu hepsi harıl harıl çalışmaya devam edecek.” diye konuştu.

‘YOL VE SAĞLIK HİZMETLERİNDE MESAFE KAT ETTİK, ENERJİDE KURULU GÜCÜMÜZ 105 BİN MEGAVATA ÇIKTI’
AK Parti’nin bu ülkeye kazandırdığı birçok hizmet olduğunun altını çizen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz , “Değerlendirmede bulunurken dünün şartlarına bakmak gerekiyor. Arkadaşlar 22 sene önceki Türkiye’nin nüfusu bundan tam 20 milyon azdı. AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye’nin nüfusu 65 milyondu. 20 milyon, 2 tane orta Avrupa ülkesi demek neredeyse. Yani AK Parti, 20 milyon insana TOKİ ve kentsel dönüşüm projeleriyle konut üretti. AK Parti’nin yönettiği bu 22 yıl içerisinde Türkiye’nin büyümesini anlatmaya çalışıyorum. Yol ve ulaşım altyapısında da geliştik. Bugün 25 milyon otomobil var Türkiye’nin yollarında. Sağlık hizmetlerinde de mesafe kat ettik. Enerjide de kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı. Biz insanımızın her istediğini yerine getirme yönünde büyük bir mücadele verdik. Başardığımız işleri anlatmaya kalktığımızda ‘Siz AK Parti’siniz kardeşim, tabi ki yaparsınız. Tek başına iktidarsınız. Güçlü bir lideriniz var.’ diyorlar.” şeklinde konuştu.

‘DEPREM BÖLGESİNDE BETON MİKSERLERİ HARIL HARIL ÇALIŞIYOR’
Bin yılın afeti olan 6 Şubat depremlerinden sonra devletin, büyük bir irade göstererek aksiyon aldığını ve bölgeyi ihya etmek için kolları sıvadığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bölgede beton mikserleri, transmikserler harıl harıl çalışıyor. Bölge, bütünüyle ve yeniden inşa ediliyor.” açıklamalarını yaptı.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir