BADMİNTONDA AİLELER YARIŞTI

Samsun Aileler arası Badminton Şampiyonası yoğun bir katılımla gerçekleşti. Anne Çocuk, Baba Çocuk ve Karı Koca kategorilerinde yapılan şampiyonada dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerini aldılar.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Samsun Aileler arası Badminton Şampiyonası 23- 24 Mart tarihlerinde Atakum Sporcu Fabrikasında düzenlendi. Yoğun bir katilim sonucu turnuvada ödüllerini Badminton İl Temsilcisi Semih Üzer ve Tesis Amiri Eyüp Aydoğan taktim etti. Anne Çocuk kategorisinde Şevval-Refiye Kalaycıoğlu birinci olurken, Selin Ağan – Ayaz Kılıç ikinci, Hazal-Mina Coşkun üçüncü ve Gülsüm-alperen Güven dördüncülüğü elde etti.

EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRDİLER
Renkli görüntüler yaşandığı şampiyonanın Baba Çocuk kategorisinde Selim-Kerim Kara şampiyonluğu elde etti. İzzet-Tuğba Öksüz ikinci, Eren Tunç-Seçkin Minteş üçüncü ve Olgun-Pera Gök dördüncü oldu. Karı Koca kategorisinde ise Hüseyin –Zeynep Yeşilyurt çifti şampiyonluk madalyasını kazanırken, Hande-Olgun ikincilik, Doğan-Zehra Özturan üçüncülük ve Seçkin-Deniz Minteş çifti dördüncülük kupasının sahipleri oldu.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz