Bafra TSO Başkanı Serdal Sefa KOCABAŞ Oda Seçim Sonuçları Dolayısıyla Açıklamalarda Bulundu

01.10.2022 Cumartesi günü Meslek Komitesi üyelerinin seçimiyle başlayan seçim süreci, 08.10.2022 Cumartesi günü Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri ile Meclis Başkan ve Başkan yardımcıları seçimiyle sona ermiştir.

Bafra TSO çatısı altında, “Ortak Akıl” ile çalışarak ve üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak; İş dünyasının mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, Oda mensuplarının menfaatlerine uygun şekilde gelişmesine katkı sağlamak başta olmak üzere, birçok önemli sorumluluğumuzun farkındayız. Bu farkındalık ile Bafra TSO Başkanlığında, başarılı işlere imza atacağız. Yeni dönemde, Odamızı iş dünyası ile birlikte yöneteceğiz. Ortak akıl ile hareket edip, Bafra’nın ticaretine, sanayisine, tarımına, istihdamına katkı sağlayacağız. Hep birlikte, çok güçlü olacağız. Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs iş insanları olarak bölgemizin gücüne birlikte güç katacağız.

Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz ile tüm çalışma arkadaşlarımızın yaratacağı heyecanla her geçen gün hedeflerimizi biraz daha büyüterek üstlendiğimiz sorumluluğu yerine getireceğiz.

Seçim sürecinde bize destek veren, vermeyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca seçimlerin sukünet içinde geçmesinde büyük emeği geçen başta İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve Sandık Kurulu Görevlilerine, Bafra Emniyet Müdürü ve Personeline, seçimler süresince seçim sonuçlarını halkımıza yansıtan değerli Basın Mensuplarımıza, seçim sürecinde yoğun çalışma temposuyla çalışarak seçimin eksiksiz olarak tamamlanmasında gayret gösteren Odamız Genel Sekreteri ve Personeline, Meclisim, Yönetim Kurulum ve Şahsım adına şükranlarımızı sunarım.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

SERDAL SEFA KOCABAŞ

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

TEVFİK TÜRKEN

FATİH TUNÇ

NİYAZİ KESİM

TURGAY ÖZGÜR TOPKAYA

SİNAN ŞENOCAK

SEZGİN ARSLAN

MECLİS BAŞKANI

HAKAN YILDIRIM

MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI

İBRAHİM HACIİBRAHİMOĞLU

SELAHATTİN ECRİN ATMACA

MECLİS KATİP ÜYE

CEMİL MUSAOĞLU

GENEL KURUL DELEGELİĞİ

ATİLLA ŞENOCAK

HESAPLARI İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ

MUSTAFA ÖCAL
VOLKAN YILDIRIM
                                                 CUMHUR UZUN

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

RAMAZAN YILMAZ

ERTUĞRUL YAVUZ

CENGİZ KALAY

MUSTAFA ÇAĞLAYAN

COŞKUN ATASOY

ŞÜKRÜ BÜYÜKER

Bunları da sevebilirsiniz