BAŞKAN İHSAN KURNAZ: ‘AMATÖR OLSUN, PROFOSYENEL OLSUN HER ZAMAN SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ’

19 Mayıs Ankara Gençlik Turnuvası’nda Şampiyon olan Karasamsun Spor U-11 takımı, Şampiyonluk kupasını İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’a takdim etti.

Türkiye genelinde 30’dan fazla takımın katılımı ile Ankara’da gerçekleştirilen 19 Mayıs Ankara Gençlik Turnuvasında U-11 kategorisinde şampiyon olan Karasamsun Spor Kulübü kupa sevincini İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz ile paylaştı.

ŞAMPİYONLUK HABERİNİ ALDIĞIMIZDA ÇOK MUTLU OLDUK
Karasamsun Spor Kulüp Başkanı Hasan Yıldırım, kulüp yöneticileri ve başarılı futbolcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, ”Çocuklarımızın şampiyonluk haberini aldığımızda çok mutlu olduk. Bu çocuklar bizim geleceğimiz, o bakımdan gençlerimizi önemsiyoruz. Amatör olsun profesyonel olsun, her zaman sporcularımızın yanındayız. Ben başarılarından dolayı kulüp yöneticilerimizi ve futbolcularımızı kutluyor; başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

‘DAHA İYİ YERLERDE OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM’
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim” sözünü minik futbolculara anımsatan Başkan İhsan Kurnaz, “Sadece futbola değil, sporun diğer branşlarına da ilgi duyun. Kazasız belasız daha iyi yerlerde olmanızı temenni ediyorum. Sporun yanında derslerinizi de boşlamayın.” tavsiyesinde bulundu.

Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ın desteği için teşekkür eden U-11 takımı futbolcuları, ziyaretlerini hatıra fotoğraflarla sonlandırdılar.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz