BAŞKAN İHSAN KURNAZ’DAN ‘TÜRKİYE YÜZYILI’ VURGUSU

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Hemşerilerimiz her zaman yanında olmak için hizmetlerimizi, projelerimizi ve çalışmalarımızı Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun bir şekilde yürütüyoruz.” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, İlkadımlılara yakışır, yeni nesillerimiz için gelecek vizyonuna uygun projeleri yürüttüklerini söyledi. İlkadım’ın, Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun hizmetler alabilmesi için toplumun tüm kesimleriyle ve belediyemizin güçlü kadrolarıyla istişare halinde olduklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Hemşerilerimizin en iyi hizmetleri alabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

‘GÜÇLÜ VE VİZYONER İLKADIM İÇİN KOLLARI SIVADIK’
İlkadım’da vizyon projelerin hayata geçirileceğini vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde, göreve gelmeden önce verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına, yoğun mesai harcıyoruz. Daha sürdürülebilir, huzurlu, kalkınma hamlelerini hızlı bir şekilde yapan, doğaya ve çevreye duyarlı, bilim ve teknolojinin kullanıldığı, gençlerimizin her an yanında olan bir İlkadım için çalışmalarımız devam ediyor. Eğitim alanında, sporda, kültür ve sanatta gerçekleştireceğimiz projelerimizde yine  2053 ve 2071 vizyonlarının izleri var. İlçemizin sadece bugün değil gelecekte de daha güçlü, katılımcı, akıllı, vizyoner, hemşehrilerimizin beklentilerini anında karşılayan ve örnek bir ilçe olması için hizmetlerimizi hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz.” diye konuştu.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir