Canik Belediyesi’nden Eğitime Tam Destek

Canik Belediyesi, 2023 KPSS başvuru ücretlerini karşılıyor.

Öğrencilerin en iyi şartlarda, kaliteli bir şekilde eğitim alması adına ilçeye yeni projeler kazandırmayı sürdüren Canik Belediyesi, eğitime olan desteklerine ara vermeden devam ediyor. Canik Belediyesi, ilçede ikamet eden ve 2023 KPSS’ye başvuruda bulunacak olan tüm vatandaşların başvuru ücretlerini karşılayacak. İlçede eğitime yönelik çalışmaları büyük bir hassasiyetle sürdürdüklerini dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Eğitime yönelik desteklerimizle, hedeflerine giden yolda daima vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

 

Canik’te Gelenek Bozulmadı

İlçede eğitime yönelik proje ve yatırımları ardı sıra hayata geçiren Canik Belediyesi, eğitim alanına büyük katkılar sunan destekleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Önceki sınav dönemlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvuru desteği sağlayan Canik Belediyesi bu yıl da KPSS başvuru desteğini sürdürüyor. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede 2023 KPSS’ye başvuruda bulunacak olan tüm vatandaşların sınav ücretlerinin karşılanacağını ifade etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizde gençlerimiz ve çocuklarımızın en iyi şartlarda, kaliteli bir şekilde eğitim almaları adına çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. Eğitime yönelik desteklerimizle, hedeflerine giden yolda daima vatandaşlarımızın yanındayız. Geçtiğimiz sınav dönemlerinde olduğu gibi bu sene de 2023 KPSS’ye girecek olan tüm vatandaşlarımızın sınav ücretlerini karşılayacağız. Eğitime yönelik desteklerimizle vatandaşlarımızın hedeflerine giden yolda daima yanındayız” şeklinde ifade etti.

 

Son Gün 29 Mayıs

Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Canik’te ikamet eden ve 2023 yılı KPSS başvuru desteği almak isteyen vatandaşların 29 Mayıs 2023 tarihine kadar Canik Belediyesi Sosyal Yardım Birimi’ne, banka ücret dekontu ve 2023 KPSS sınav kayıt belgesi ile birlikte başvuruda bulunması gerektiği belirtildi. Vatandaşların, 2023 yılı KPSS başvuru desteği hakkında detaylı bilgiye belediyenin 444 55 90 numaralı çağrı merkezi üzerinden, 459 veya 460 dâhili hatlarından ulaşabileceği kaydedildi.

Bunları da sevebilirsiniz