CANİK HAYVAN PAZARINDA DENETİMLER SÜRÜYOR

 

 

Canik’te hizmet veren canlı hayvan pazarındadenetimler aralıksız sürüyor

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi halkın yoğun ilgi gösterdiği Canik Belediyesi Hayvan Pazarında denetimler aralıksız sürüyor. Denetimlerin veteriner hekimi gözetiminde titizlikle sürdürüldüğü Canik Belediyesi Hayvan Pazarında vatandaşların sağlıklı ve hijyenik koşullarda kurban alışverişive kesimi yapabilmesi için tüm çalışmalar tamamlandı.

 

Küpesiz ve pasaportsuz hayvanlar pazara alınmıyor

Canik İlçesi Dereler Mahallesi’nde kurulan hayvan pazarının güvenlik kontrolleri Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından sağlanırken Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından veteriner hekimi gözetiminde gerçekleştirilen denetimlerde küpesiz ve pasaportsuz hayvanlar pazara alınmadı. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, halkın huzurlu, güvenli ve hijyenik koşullarda kurban alışverişi ve kesimi yapabilmesi için tüm imkanları sağladıklarını belirtti.

 

Tüm denetimler sürüyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kafeteryası, mescidi, tuvaleti, banyosu ve idari binası ile Karadeniz’de örnek gösterilen Canik Hayvan Pazarı’nda halkımızın tümihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz. Halkımızın güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurban ibadetini gerçekleştirmesi için ekiplerimiz tarafından gerekli tümdenetim ve kontroller rdürülüyor dedi.

Bunları da sevebilirsiniz