Göksel Başar’dan Açıklama

2013 yılında göreve geldiğimizden itibaren Bafra Karma Organize Sanayi Bölgesinin sorunlarını çözüme kavuşturduk. OSB 2. Etap altyapısı yapılarak yatırıma açılmasını sağladık. Bafra Tarıma Dayalı (SERA) Organize Sanayi Bölgesi kurularak altyapı çalışmalarının başlatılmasına öncülük ettik.

Bu çalışmalar ile her iki OSB de 3500- 4000 ek istihdam yaratılarak hem işsizlik sorunu giderilecek, hem de bölge ekonomisine katkı sağlanmış olacaktır.

1968 yılında yapılan Oda Hizmet Binamız artık üyelerimize hizmet noktasında yetersiz kalmakta idi. Bu amaç doğrultusunda yeni Hizmet Binası yaparak Üyelerimizin ve Bölgemizin hizmetine açtık.

Bafra iş ve İhracatı Geliştirme Ofisimizle hem bölgemiz hem de Ülkemizde faaliyet gösteren firmalara ihracat desteği vermekteyiz.

Dijital ehliyet artık Odamız tarafından verilmektedir.

Hizmet kalitemizi her geçen gün daha ileriye getirdik. Oda olarak artık 5 yıldızlı hizmet vermekteyiz.

Geçmişten aldığımız güç ve deneyimle gelecek için yaptığımız planları yerine getirmek üzere Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine tekrar talibiz.

1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde ekip olarak kırmızı oy pusulamıza destek bekliyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz