İLKADIM’DA GELENEKSEL BASKETBOL MİNİKLER ŞENLİĞİ COŞKUYLA KUTLANDI

İlkadım İlçesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Basketbol Minikler Şenliği, bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

ŞÖLEN HAVASINDA GEÇTİ
İlkadım İlçesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Basketbol Minikler Şenliği, bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleştirildi. İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Samsun Basketbol İl Temsilciliği’nin iş birliğiyle organize edilen etkinlik, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapıldı. Şenliğe, İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Tekkeköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın ve Tekkeköy Gençlik Merkezi Müdürü Serap Aydın gibi isimler katıldı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Yaklaşık 450 sporcu ve 700 velinin katıldığı etkinlikte, minik basketbolcular çeşitli eğlenceli aktivitelerle keyifli vakit geçirdi. Veliler de çocuklarının müsabakalarını heyecanla izleyerek onlara destek verdi. Basketbol Minikler Şenliği, bölgedeki spor kültürünün gelişmesine ve gençlerin spora katılımının artmasına önemli katkı sağlıyor. İlkadım’daki sporseverlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, her yıl aynı coşkuyla kutlanmaya devam edecek.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz