Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’dan 23 Nisan Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Burhan Mucur mesajında şu ifadelere yer verdi:

“23 Nisan 1920, Türk milletinin bağımsızlık ve egemenlik yolunda attığı en önemli adımlardan biridir. Bu kutlu günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Samsun’da başlatılan Milli Mücadele ruhu ile kazanılan zaferleri bir kez daha anıyoruz.

23 Nisan, sadece bir bayram değil, aynı zamanda Türk milletinin azim ve kararlılığının bir sembolüdür. Bu azim ve kararlılıkla, bugün de Türkiye Cumhuriyeti’ni daha da güçlü ve müreffeh bir ülke haline getirmek için çalışıyoruz.

Gençlerimize, bu kutlu günü ve bu günün anlamını iyi anlamalarını ve Atatürk’ün izinden gitmelerini tavsiye ediyorum. Onlar, bizim geleceğimizin teminatıdır ve bu milletin umududur.

Bu vesileyle ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, en içten dileklerimi sunuyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimiz, ilk Meclis’in üyeleri, hayatını kaybetmiş tüm milletvekillerini rahmetle, hürmetle anıyorum.

Bunları da sevebilirsiniz