Nebiyan Doğa Festivali Sizi Bekliyor.

19 Mayıs ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Nebiyan Doğa Festivali için hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Eksiksiz bir festival için alanında uzman festival etkinlik yönetim ekibi ile sık sık bir araya gelen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilçede bulunan tüm STK ‘lar, Mahalle Muhtarları, Daire Amirleri ve Siyasi Parti Temsilcileri ile bir araya gelerek istişarede bulundu.

Festival hakkında açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” 9-10-11 Eylül tarihlerinde ikincisini düzenleyeceğimiz NebiyanDoğa Festivali için sık sık bilgilendirme toplantıları yaprak festivalimize katılacak olan tüm vatandaşlarımızı sorunsuz bir şekilde ağırlamak ve eksikliklerimizi minimize etmek için istişaredebulunuyoruz” Dedi.

Festivalde düzenlenecek olan yarışmalar, verilecek olan ödüller, etkinlik takvimi ve alanda gerçekleşecek olan düzenlemelere kadar birçok konuda bilgilendirme yapan Başkan Topaloğlu,” Bu yılikincisini düzenleyeceğimiz Nebiyan Doğa Festivaline ilk yılki gibi katılımın yüksek olmasını bekliyoruz. Birbirinden farklı yirmiye yakın yarışma ve etkinliğin bulunduğu Nebiyan Doğa Festivali sizi bekliyor” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz