OSMAN YILMAZ’DAN ERDOGAN’IN MİTİNGİNE TAM KADRO DESTEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara Mamak’ta gerçekleştirdiği Hemşehri Buluşmasına ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz’da katıldı.

Ankara Samsun Federasyonu Genel Başkanı ve SAMKON Başkanvekili Osman Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mamak’ta gerçekleşen Hemşehri Buluşmasında biraraya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Mamak’ta STK temsilcileri ve muhtarların katılımı ile düzenlediği Hemşehri Buluşmasına, Samsun adına davet edilen ASFED Genel Başkanı Yılmaz, büyük buluşmada Erdoğan ile aynı fotoğraf karesinde yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ASFED Genel Başkanı ve SAMKON Başkanvekili Osman Yılmaz ‘ın da hazır bulunduğu Hemşehri Buluşmasında şu açıklamalarda bulundu:

“Sizler 81 ilin tamamından gelerek bu şehre gençliğinizi verdiniz. Bu şehir de size barınacak yuva verdi, hayatınızı sürdürecek bir iklim sundu. Türkü ile Kürdü ile Alevi’si ile Sünni’si ile bu ülkenin tüm evlatlarını göreceklerdir. Bu milleti dışında gayeleri olmayanların kalp gözleri zaten mühürlüdür. Bizim sözümüz milletin birliği için çarpan yüreklerdir. Malazgirt’ten bu yana Anadolu coğrafyasını ebedi vatan bilen ecdat mirasın

Bizim sözümüz tüm terör örgütlerinin ülkesi üzerindeki hain emellerine karşı tek vatan tek devlet şiarında bulaşanlaradır. Bizim sözümüz emperyalistlerin oyunlarını bir kez daha çıkarmak için bir olacağız, kardeş olacağız diyerek kenetlenenleredir. Bizim sözümüz ipinin bir ucu terör örgütlerinin bir ucu küreselcilerinin elinde olan tek parti faşizmi artıklarını karşımıza çıkaranların riyakarlıklarına dur diyenleredir. Bizim sözümüz milletimizedir. Siyasi hayatımızın her döneminde, bugün de sözümüz yine milletimizedir. Cumhur ittifakı da sözünü milletine söyleyenleri ittifakıdır. “

Bunları da sevebilirsiniz