SAMSUN’DA 7’İNCİ TEMATİK KIŞ KAMPI GÖNÜL COĞRAFYASI SONA ERDİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün organize ettiği 7’inci Tematik Kış Kampı Gönül Coğrafyası düzenlenen birbirinden güzel etkinlikler ile sona erdi. Kampta ülkemizde eğitim gören 36 farklı ülke gelen öğrenciler düzenlenen faaliyetler ile hem ilimizi tanıdı hem de ülkemiz hakkında bilgiler edindiler.
ÖĞRENCİLERE SÜLEYMAN GÜNDÜZ KONFERANS VERDİ
Münevver Ayaşlı Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen kampın son gününde öğrencilere Gazeteci Yazar Süleyman Gündüz konferans verdi. Münevver Ayaşlı Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen kampın son gününde öğrencilere Gazeteci Yazar Süleyman Gündüz konferans verdi. Gündüz, “Seçemediğimiz şeyler zenginliğimizdir; üstünlüğümüz değil.  Ayrıca bütün insanlığa örnek olacak kutlu bir mücadelenin lideridir. Mücadelesi insanlığın geleceğe dair birlikte yaşama umudunu korumak içindi. Sizler sevginin, adaletin, merhametin, dayanışmanın, paylaşımın ve barışın egemen olduğu bir dünyayı kurmalısınız. Sizler insanlığın geleceğisiniz. Hayatınızın merkezi iyi insan olmak olmalıdır” diye konuştu.
GENEL MÜDÜR’E SAMSUNSPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ
Kampın son bölümünde Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürümüz Sayın Recep Ali Er, kapanış konuşmasını yaptıktan sonra öğrencilere katılım belgelerini verdi. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er’e, Samsunspor forması hediye etti. Er, “İnşallah Samsunspor’u Süper Lig’de göreceğiz” dedi. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali ER, Gönül Coğrafyası Kampı’nda ‘bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır’ diyerek önlüğü takıp öğrencilere kahve ikram edip, emeği geçen personele de teşekkür etti. Son olarak öğrencilerle sohbet eden Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürümüz Recep Ali Er, yemekte bir araya geldi.
İL MÜDÜRÜ FEYZULLAH DERECİ: ‘KAMP VERİMLİ GEÇTİ’
İlimizde 7’inci Tematik Kış Kampı Gönül Coğrafyası etkinliğinin çok verimli geçtiğini ifade eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Kamp süresi boyunca birbirinden değerli konuklarımızla öğrencilerimiz tanışma ve sohbet etme imkanı buldu. Hem ilimizi hem de ülkemizi yurt dışından eğitim için gelen öğrencilerimize en güzel şekilde tanıtmak ve onların keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için en iyi şartları sunduk. Etkinlik boyunca hem bizlere destek veren hem de etkinliğin düzenlemesinde emeği olan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz