UYGAD’DAN GÖRKEMLİ İFTAR

MEVLÜT YÜKSEL UYGAD GENEL BAŞKANI SEÇİLDİ

Kısa adı UYGAD olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti düzenlediği iftar yemeğinde kanaat önderleri yazarlar ve gazetecileri bir araya getirdi.

İftar öncesi düzenlenen olağan genel kurulda Takvim Gazetesi Haber Müdürü Sinoplu Hemşehrimiz gazeteci Mevlüt Yüksel UYGAD Genel Başkanlığına seçilerek bir başarıya imza attı.

UYGAD’DAN GÖRKEMLİ İFTAR

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı, Damga Gazetesi Sahibi Sinoplu Gazeteci Ali Tarakçı, Star Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Sinoplu Gazeteci Ahmet Gemici’nin yanısıra ulusal TV ve gazetelerin yöneticileri ve temsilcilerinin yanısıra sinema, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimleri İftarda hazır bulundu.

SİAD Başkanı Rafet Orhan Mevlüt Yüksel’i tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Hemşehrilerinin başarılı işler yapmasından ve güzide kurumların başında olmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Rafet Orhan, SİAD olarak yaptıkları çalışmalara verdiği destekten dolayı Mevlüt Yüksel’e teşekkür etti.

SİAD ailesi olarak Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanlığına seçilen değerli hemşehrimiz Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel’i tebrik ediyor UYGAD cemiyetin çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Samsun Haber Merkezi

Yakın Zamanda Gönderilenler

BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Alaçam Zeytin Mahallesi önceki dönem muhtarı Aydın Delen karlı sapağında ki kahvede kardeşi Osman Delen ile birlikte silahlı saldırıya uğramışlar…

3 hafta önce

Alaçam’da cinayet

Alaçam ilçesi Zeytin mahallesi eski Muhtarı Aydın Delen ve kardeşi Osman Delen Alaçam'ın Karlı mahallesi sapağında ki kahvehanede silahlı saldırıya…

3 hafta önce

Ya Kapatırsın Alarmı Ya Da Ayaklanırsın Güneşe Karşı

Her deneyim bir sınavdır. Ne iyi ne kötü... Ne doğru ne yanlış... Sadece bir sınav...Üstelik ne kazanmak var bu işte…

3 hafta önce

‘’FETH EDİLEN DOĞAL GÜZELLİK’’ TURİZMİN ODAĞI FETHİYE

Fethiye Belediye Başkanı Sn. Alim Karaca ile Fethiye Turizmine dair .. Fethiye; bakir doğası, tarihi dokusu ve insanıyla en değerli…

3 hafta önce

İşte Cengiz Aytmatov un Anıt Mezarı

Cengiz Aytmatov’un anıt mezarı. Vasiyeti üzerine babası ve 137 Kırgız aydının kurşuna dizilerek öldürüldüğü tuğla fabrikasının hemen yanına yapılmış.

3 hafta önce