ATAKUM’da Sonuçlar Değişecek mi?

AK PARTİ ATAKUM’a İTİRAZ EDİYOR

Çeşitli basın kuruluşlarının bildirdiğine göre, AK PARTİ Atakum’da yapılan Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına, itiraz ediyormuş.

Bu itiraz sonucu nasıl neticelenir tahmin etmek zor, ancak Atakum’da oy kullanan AK PARTİ seçmen kitlesi içerisinde bir grubun Zihni ŞAHİNin  kaybetmesi için oylarını, Erhan USTA ve CHP adayı Cemil DEVECİ lehine kullandıkları kesin.

KİM BU GRUP?

AK PARTİ aleyhinde oy kullanan ve muhalefet partilerine teveccüh gösteren AK PARTİ grubu; Ankara’da Zihni ŞAHİN‘in Büyükşehir Belediye Başkanlığını engelleyen “Profesyonel Omurgasızlar Ekibi’nin” tabandaki kuklaları.

Bu Ankara’nın etkin ekibi usta bir taktikle tabanda sözleri geçen kişilerle irtibat kurarak onları Zihni ŞAHİN aleyhine yönlendirdiler. 

Öyle inanıyoruz ki il başkanı bunları bilir, en azından tahmin eder bu konuda bir araştırma yaparsa onlara ulaşır. İl başkanlığının ve Atakum ilçe yönetiminin kazanmak için canla başla çalıştığını müşahede ettik ancak, il yönetimine ve Atakum ilçe yönetimine mesafeli duran bir kitle var AK PARTİ içerisinde işte Atakum belediye başkanlığı seçimine akamete uğratan, bu kitledir.

O kitleyi ikna edip AK PARTİ lehine yönlendirmeden, AK PARTİ‘nin Atakum seçimlerini kazanma şansı zor gözüküyor.

Samsun Haber Merkezi

Paylaş
Tarafından yayınlandı
Samsun Haber Merkezi

Yakın Zamanda Gönderilenler

BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Alaçam Zeytin Mahallesi önceki dönem muhtarı Aydın Delen karlı sapağında ki kahvede kardeşi Osman Delen ile birlikte silahlı saldırıya uğramışlar…

3 hafta önce

Alaçam’da cinayet

Alaçam ilçesi Zeytin mahallesi eski Muhtarı Aydın Delen ve kardeşi Osman Delen Alaçam'ın Karlı mahallesi sapağında ki kahvehanede silahlı saldırıya…

3 hafta önce

Ya Kapatırsın Alarmı Ya Da Ayaklanırsın Güneşe Karşı

Her deneyim bir sınavdır. Ne iyi ne kötü... Ne doğru ne yanlış... Sadece bir sınav...Üstelik ne kazanmak var bu işte…

3 hafta önce

‘’FETH EDİLEN DOĞAL GÜZELLİK’’ TURİZMİN ODAĞI FETHİYE

Fethiye Belediye Başkanı Sn. Alim Karaca ile Fethiye Turizmine dair .. Fethiye; bakir doğası, tarihi dokusu ve insanıyla en değerli…

3 hafta önce

İşte Cengiz Aytmatov un Anıt Mezarı

Cengiz Aytmatov’un anıt mezarı. Vasiyeti üzerine babası ve 137 Kırgız aydının kurşuna dizilerek öldürüldüğü tuğla fabrikasının hemen yanına yapılmış.

3 hafta önce