Bafra belediye başkan adayı Şükrü Neiş Çiftçilerimize gübre yem tohum zirai ilaç desteği vereceğiz

Herkesin başkanı olacağım, başkan olduğumda parti rozetini çıkaracağım Bafra rozetini takacak ayırım yapmadan ve kimseyi ötekileitirmeden yedi gün yirmi dört saat anlayışı ile çalışacağım diyen Yeniden Refah Partisi Bafra belediye başkan adayı Şükrü Neiş, dün Yeniden Refah partisi ilçe başkanı Ömer Özenin katılımlarıyla gerçekleştirdiği muharip gaziler derneği, görme engelliler derneği, muhtarlar derneği ziyaretlerinden sonrada bugün de ziyaretlerine devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Bafra belediye başkan adayı Şükrü Neiş yaptığı açıklamada şunları söyledi, Bafra için çok önemli olduğuna inandığım projelerimizi hazırladık. Bu projelerimizi açıklamıştık. Basınımız yoluyla da açıklamaya başladık ve her gün açıklamaya devam edeceğiz. Baframız efsane bir şehirdir. Medeniyetler beşiği ve ülkemizin tarım merkezidir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm şehridir. Bizim görevimiz tüm imkanlarımız ile Baframızı tarım alanında desteklemektir.Tarım tekno parkını kurarak üretim rekoltesini ve ihracatı artıracağız.Üreticilerimize gübre yem tohum ve zirai ilaç desteği sağlayacağız.Tarımımızın gelişmesiyle Bafra kazanacak herkes kazanacaktır. Dedi.

Şükrü Neiş açıklamalarına şöyle devam etti, 2014 yılında mahalle olan köylerimizde ki tüm eksiklikleri gidereceğiz. Buralarda akıllı çocuk oyun parkları, engelli çocuk oyun alanları, futbol sahaları kuracağız.her mahallemizin Camilerinin çevre düzenlemelerini yapacagiz . İçinde muhtarlık ofisi, ders odası, kına gecesi, asker uğurlaması, taziye, mevlüt gibi faaliyetlerin yapılacağı salon ve odalar olan Mahalle konaklarını kuracağız. Tüm mezarlıkları bir program dahilinde şehir mezarlığından farkı olmayacak hale getireceğiz. Biz bütün hemşehrilerimizi ayırım yapmadan ve ayrıştırmadan kucaklayacağız, adaletli olacağız. Seçimden sonra parti rozetini çıkaracak ve Bafra rozetini taşıyacağız. dedi.

Bunları da sevebilirsiniz