BAŞKAN DEMİRTAŞ’DAN GENÇ ÇİFTE EVLİLİK DESTEĞİ

 

YENİ EVLENECEK GENÇ ÇİFTİN HAYALİNDEKİ YUVAYI BAŞKAN DEMİRTAŞ KURDU

BAŞKAN DEMİRTAŞ GÜNÜ DEĞİL İHTİYAÇLARI ORTADAN KALDIRIYORUZ

Sosyal belediyecilik konusunda ilçe genelinde ihtiyaç sahibi insanlara hayırseverlerden aldığı yardımları ulaştıran İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yeni evlenecek genç çiftin düğün kıyafetinden ev eşyalarını içinde barındıran mutlu yuvaları için destek oldu.

Reşadiye Mahallesi, Çaykara sokakta ikamet eden ve evlilik yolunda ilk adımı atan genç çiftin yuva hayallerine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yardım elini uzattı. Sosyal medya aracılığı ile Başkan Demirtaş’a ulaşan genç çiftin çağrısına aynı gün içersinde ekipleri yönlendirmesinin ardından Sosyal Yardım Müdürlüğü ile Koordineli çalışan Kadın Koordinasyon Merkezi harekete geçti.Reşadiye  Mahallesi,Çaykara sokaktaki evde gerekli tespitler ve incelemeler sonrası genç çiftin evinin  iç ve dış cephe boyaması yapıldı. Boyama ve tadilat işlemleri sonrası Kadın Koordinasyon Merkezi Fahri Başkanı Lütfiye Demirtaş genç çifte yatak odasından oturma grubuna perdeden halıya,beyaz eşyadan mutfak eşylarına varan tüm ev eşyalarıyla genç çiftin evini tepeden tırnağa kadar eşya ile donattı.

“Günü değil ihtiyacı ortadan kaldırıyoruz”

İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi insanlarımızın her türlü sorununa elimizde imkanlar ölçüsünde yardım olmaya çalıştığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,“İhtiyaç sahibi genç çiftimize düğün kıyafetleri hem de eşya yardımında bulunduk. Bir şehrin güvenilen idarecisi olmak adına halkımız bizleri şehrül-emin olarak görmekte.Bizde hayırseverlerimizin bizlere bağışladıkları yardımı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Her insanla eşit dayanışma anlayışıyla günü kurtarmaya yönelik değil, ihtiyacı ortadan kaldırmaya yönelik hizmet ediyoruz. Duyarlı vatandaşların belediyeye verdiği eşyaları bizden talepte bulunan vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştırıyoruz. Daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak ve onların yüzlerini güldürmek için bize yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımız ilkadım belediyemize bildirerek veya 444 55 01 (1055) numaralı hattan  bize ulaşıp destekte bulunabilir. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Biz sadece bugün değil her gün onlarlayız, onların yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz