MHP’DEN ALAÇAM’ DA İLÇE İLÇE “ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI” YAPILDI

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin talimatlarıyla ”ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” ALAÇAM istişare toplantısı;” Mhp Antalya Milletvekili Abdurrahman BAŞKAN, Mhp MYK Üyesi Hüseyin EDİS, Mhp MYK Üyesi Ahmet Kürşat AZKUR, Mhp MDK Üyesi Cemil Yavuz AKSU,Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Mhp İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mhp Bafra İlçe Başkanı Barbaros TURNA,Alaçam MHP Mhp İlçe Başkanı Orhan SANCAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri ,Ak Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, Belediye Meclis Üyeleri,STK temsilcileri,muhtarlar ve vatandaşların katılımları ile Alaçam Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman BAŞKAN, toplantıda yaptığı konuşmada, 2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığını söyledi. 15 Temmuz’da benliklerine zincir vurmaya çalışanlara karşı Türk milletinin kararlı bir duruş sergilediğini vurgulayan Başkan, “Birliğimizin bozulmasına müsaade etmeyeceğini bir daha göstermiştir. O karanlık gecede MHP, tüm kadroları ile Türk milleti ile bütünleşerek ülkemizin gelecek adına felakete sürükleyecek süreci engellemiştir. 2023 lider ülke Türkiye hedefi doğrultusunda işleyen devlet politikalarını sonuna kadar desteklediğimizi ifade etmek istiyorum,dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK ise ,2023 seçimleri için çalışmalara devam ettiklerini dile getirerek, “Ülkemizin geleceği ve bekası için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Programlarımız kapsamında İlçelerimizde ziyaretler gerçekleştirip halkımıza ulaşıyoruz.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Orhan SANCAK,” Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin talimatları doğrultusunda, milletimizle gerçekleri paylaşmak ve ikiyüzlülerin maskelerini düşürmek amacı ile başlattığımız “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Milli meselelerdeki tavizsiz duruşumuzu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile güçlendirerek dünyada ve bölgemizde yaşanan olağanüstü durumlarda dahi istikrarımızı sürdürmekteyiz.Karşımıza, kim hangi yüzle ve hangi sıfatla çıkarsa çıksın, ülkemiz Cumhur İttifakı ile büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir”,dedi.

Belediye Başkanı İlyas ACAR;” Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin ’Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben’’cümlesinde belirtiği gibi ,“Geçmişte olduğu gibi bugün de Yüce Türk Milletine karşı yapılan tüm saldırılara ve oyunlara karşı göğsümüzü siper etmeye, her türlü fedakârlığı yapmaya sonuna kadar hazırız. Bu mücadelemizde; tek gayemiz vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve aziz milletimize hizmet etmektir. Dayanağımız temel, kadim Türk tarihi ve Yüce Türk milletidir”.
2023 hedeflerimize Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin önderliğinde emin adımlar ile ilerliyoruz.Toplantımızın Ülkemize, Milletimize , Cumhur İttifakı ve Partimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum, siz değerli katılımcıları saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum ,dedi.

Toplantının ardından Belediye Başkanlığı makamına geçilerek Belediye Başkanı İlyas ACAR tarafından Alaçam,da gerçekleştirilen proje ve yatırımlar hakkında bilgi verildi.

Bunları da sevebilirsiniz