ÇERKES İŞ İNSANLARI İFTARDA BULUŞTU

Çerkes İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruhan Üney, “Derneğimizin büyümesi adına Samsun’da ve ülke genelinde çalışmalarımız sürüyor.” dedi.

Çerkes İş İnsanları Derneği üyeleri, Mart ayı iş yemeği toplantısını Ramazan ayı dolayısıyla iftar programı olarak düzenledi. Ramada Plaza By Wyndham Samsun Oteli’nde gerçekleşen iftarın açılış konuşmasını yapan Çerkes İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Sedat Uygun, derneğin kuruluşundan bu yana yapılan çalışma ve faaliyetleri anlattı.

‘DERNEĞİMİZİN VERGİ LEVHASI OLAN HERKESE KAPISI AÇIKTIR’
Çerkes İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruhan Üney ikinci dönem ikinci iş yemeğinde bir araya geldiklerini belirterek, “İftar programımıza ve iş yemeğimize hoş geldiniz. Çerkes İş İnsanları Derneği olarak üyelerine katkı sağlamayı hedef edinmiş bir yapıyız. Merkezi Samsun olan derneğimizin vergi levhası olan herkese kapısı açıktır. Derneğimizin büyümesi adına Samsun’da ve ülke genelinde çalışmalarımız sürüyor. Çevre illerden üye sayımız arttıkça temsilcilikler kurma düşüncesindeyiz. Şuanda Samsunlu olup İstanbul’dan 4 üyemiz var. Amacımız ticari kaabiliyetleri düşük olan toplumumuzda, ticaret yapan Çerkeslerin hem iletişimlerini güçlendirmek, hem de ticareti birbirlerinden yapmalarını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda güçlü bir yapı oluşturmak istiyoruz. Ayrıca iftar programına katılan davetlilerimize teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

İFTAR PROGRAMINA KATILAN DAVETLİLER BİLGİLERİNİ PAYLAŞTI
Çerkes İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruhan Üney’in ardından iftar programına misafir olarak katılan Kafkas Çerkes Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nurettin Güner, Adige Kültür Derneği Başkanı Abdülkadir Özyılmaz, Samsun Çerkes Derneği Başkanı İlhan Ayrancı da birer selamlama konuşması yaptı.Son olarak yönetim kurulu üyesi Neslihan Yavuz Apak, derneğe yeni üye kazandırılması ve üyelik süreci hakkında bilgi verdi.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz