HALİT DOĞAN’A MEMLEKETİ ÇARŞAMBA’DA SEVGİ SELİ

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan; 5 yıl ilçe başkanlığı, 5 yıl belediye başkanlığı yaptığı Çarşamba’da vatandaşların sevgi seli ile karşılandı. Çarşamba’nın AK Parti’nin hizmet belediyeciliğini bilen bir ilçe olduğunu vurgulayan SBB Başkan Adayı Doğan, “Çarşamba’mız her zaman olduğu gibi bugün de bizi güler yüzü ve muhabbetiyle karşıladı, bağrına bastı.”dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 17 ilçenin tamamında vatandaşlarla bir araya gelerek Samsun’un yol haritasını, Samsun’da yaşayanlarla çizmeye devam ediyor. Çarşamba’ya kazandırdığı hizmetlerle takdir toplayan ve ilk döneminde büyükşehir belediye başkan adayı olarak gösterilen Doğan, Çarşamba’da vatandaşların sevgi seliyle karşılandı.

‘ÇARŞAMBA, AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİ BİLİR’
5 yıl ilçe başkanlığı, 5 yıl belediye başkanlığı yaptığım memleketim Çarşamba’da hemşerilerimiz bizi her zaman olduğu gibi güler yüzleriyle, muhabbetleriyle karşıladıklarını vurgulayan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Burası Çarşamba, Burada Sevgiyle Yaşanır’ diyerek Çarşamba’mıza; sevgiyle, saygıyla, muhabbetle hizmet ettik. Çarşamba’mızda iş dedik, aş dedik Organize Sanayi Bölgemizi, Teksti kentimizi hayata geçirdik. Ülkemizde ilk olan spor yatırımlarını şehrimize kazandırdık. Eğitimden kültür sanata örnek projeler, hizmetler hayata geçirdik. Gençlerimizin, öğrencilerimizin, büyüklerimizin, tüm hemşerilerimizin yanında olmaya özen gösterdik. Samsun’umuz, Çarşamba’mız AK Parti belediyeciliğini bilir. AK Parti belediyeciliği ile büyümüş, gelişmiş bir şehiriz. İnşallah bundan sonra da Samsun’umuza AK Parti olarak, Cumhur İttifakımızla en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Çarşambalı hemşerilerimiz kararını vermiş Çarşamba’nın Halit’i, Samsun’un Halit’i olsun; Samsun’umuzu daha ileri taşısın diyorlar. İnşallah bizler de bundan sonraki süreçte 17 ilçemizin tamamı ve büyükşehirim izle birlikte Samsun’umuzda daha da güzel hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmak için çalışacağız. 31 Mart seçimlerinde de inşallah Çarşamba’mız Ender Gür’e, Samsun’umuz 17 ilçesiyle birlikte bizlere emanet olacak.” diye konuştu.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz