BAŞKAN İBRAHİM SARICAOĞLU: NE YAPTINIZ DİYENLER, İLÇEYİ GEZSİN!

Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Kavak için ne yaptınız diyenler önce gözlerini açıp ilçeyi gezsinler.” dedi.

Belediye Başkanlığı döneminde ilçeye hayal olarak görülen birçok yatırımla buluşturduklarını dile getiren Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim, “Kavak’ı Türkiye’de anonsla işçi arayan tek ilçe haline getirdik. İstihdamla işsizlik sorununu çözdük. Bunu da mı görmüyorlar.”diye sordu.

‘KAVAK’I GEZSİNLER İLÇENİN 10 YILDA GELDİĞİ NOKTAYI GÖRSÜNLER’
Geyikalan ve Demirci Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak için bir tek projesi olmayanlara, ilçeye ne yapıldı ki diyenlere, meydanlarda bol keseden atıp tutanlara Kavak halkının gereken cevabı vereceğini söyledi. Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Mahallelere yaptığı ziyaretlerinde şöyle konuştu:“Bize ne yaptınız diye soranlar kulaklarını açıp işçi aramak için yaptığımız anonsları dinlesinler. Gözlerini açıp yürüdükleri yollara, düğünlerini yaptıkları salonlara, ailesiyle piknik yaptığı alanlara, çocuklarının oynadığı parklara, ısındıkları doğalgaza, evlerinde akan tertemiz suya baksınlar. Organize Sanayi Bölgemizde çalışan yüzlerce insana baksınlar. İş yok diye gurbete gidenlerin bugün geri dönüp aileleri ile kucaklaşmalarına baksınlar. Önce sokağa çıkıp Kavak’ı gezsinler ilçenin 10 yılda geldiği noktayı görsünler sonra utanmazlarsa öyle konuşsunlar. Bu ilçenin hayal satan siyasetçilere değil hizmete ihtiyacı var. Bizler makama değil hizmete talip olduk ve gereğini de yaptık. Bundan sonra da daha iyilerini yapacağız bunun sözünü veriyoruz. Birileri gibi atıp tutmuyoruz.”
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz