Çetinkaya’da, Meşaleler ve Havai Fişeklerle “Yeniden Şükrü NEİŞ” Sloganları yeri Göğü İnletti

Mahalle ziyaretleriyle rekor üstüne rekor kıran Bafra’nın Ortak Adayı Şükrü NEİŞ, her ziyaretinde coşkulu karşılama törenleriyle de rakiplerine açık ara fark atmaya başladığı görülüyor. Son ziyareti Çetinkaya Mahallesi’ne gerçekleştiren NEİŞ için uzun süre “Yeniden Şükrü NEİŞ” sloganları atıldı.

Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı ve Bafra’nın Ortak Adayı Şükrü NEİŞ ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Çetinkaya Mahallesi’nde meşaleler ve havai fişeklerle yapılan karşılamanın ardından, coşkulu kalabalığın önünde konuşma yaptı.

NEİŞ köylere yönelik projelere çok önem verdiklerini belirterek, Çetinkaya’ya yönelik konuşmak istediğini belirterek şunları söyledi: “Çetinkaya’nın ihtiyaçlarının farkındayız. Çetinkaya halkının özellikle yollardan ve altyapı hizmetlerinden memnun olmadığını görüyorum. Bu sorunları ivedilikle çözeceğiz. Ardından, doğalgaz sorununu çözeceğiz. Köy pazarı kuracağız. Çetinkaya’ya hak ettiği hizmeti getireceğiz. Mahalle konağı kurulumunu Çetinkaya’da yapacağız.” Sık sık alkışlarla konuşmasına ara veren NEİŞ, yıllardır hizmet alamayan Çetinkaya’ya hak ettiği hizmeti getireceğinin sözünü vererek tek tek projeleri sıraladı. Özellikle kooperatif vurgusu yapan NEİŞ, tarım ve hayvancılıkla ilgili köylerde kooperatifleşmenin önünü açacağını bu anlamda gereken desteği vereceğini belirtti.

Şehirle Çetinkaya arasında bağlantının kurulamadığını belirten NEİŞ, dolmuş hattı ve belediye otobüsleriyle gerekli bağlantının kurulacağını belirtti. İlk etapta köylerden en az 500 kişinin istihdam edileceğini belirten NEİŞ, bu alımların şeffaf bir şekilde kura yöntemiyle yapılacağını belirtti.

 

Bunları da sevebilirsiniz