CEVAT ÖNCÜ:‘SANDIĞA GİDELİM, HAK EDENE HAK ETTİĞİ DESTEĞİ VERELİM’

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Sizlere tanınan anayasal hakkı, vatandaşlık görevinizi lütfen hassasiyetle yerine getirelim. Sandığa gidelim. Hak edenlere hak ettiği dersi, hak edenlere de hak ettiği desteği verelim.” dedi.

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, vatandaşları sandığa gitmeye davet etti. 3 aydır aralıksız sahada seçim çalışması yaptığını belirten Başkan Adayı Cevat Öncü, “Biz söyleyeceklerimizi söyledik. Projelerimizi anlattık. Herkese ulaşmaya çalıştık. Artık söz sırası milletimizde. Bizi tercih ederlerse gece gündüz demeden Samsun için çalışacağımızın sözünü verdik.” dedi.

‘HASSAS VATANDAŞLARIMIZA SESLENMEK İSTİYORUM’
Son bir çağrıda bulunan CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Siyasetçilere ve siyasi kişilere, milletvekillerine, bakanlara kızgınlığınız, küskünlüğünüz, dargınlığınız olabilir. Haklısınızdır. Sizi, bu şehri ve ilçeleri ihmal ettiler mi? Evet ettiler. Memnun muyuz? Hayır değiliz. Ama ben özellikle ‘küstüm, sandığa gitmeyeceğim’ diyen bu hassas vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Sizlere tanınan anayasal hakkı, vatandaşlık görevinizi lütfen hassasiyetle yerine getirelim. Sandığa gidelim. Hak edenlere hak ettiği dersi, hak edenlere de hak ettiği desteği verelim.” diye konuştu.
CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü  İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi Gazi Ortaokulu’nda 2026 nolu sandıkta oy kullanacak.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz