Hort Track Milli Takımını 19 Mayıs İlçesinde Ağırladık.

2-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen ve 15 sporcunun katıldığı Short Track (Kısa kulvar sürat pateni) Milli Takım Kampı Samsun İlkadım Buz Sporları Salonunda başladı.

Olimpiyat sezonunun 3. kampına Samsun’da başlayan ShortTrack takımını 19 Mayıs İlçesinde ağırlayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Spor altyapısı güçlü olan Samsunumuzda Buz Pateni pistinin de olmasından dolayı Samsunumuzu tercih eden Milli Takımımızı bizlerde İlçemizde Aqua Parkımızda ağırladık. İnşallah bu kampların meyvesi 2022 Pekin Kış Olimpiyatlarında alınacaktır. Sporcularımıza güveniyoruz. Verimli bir kamp süreci geçirmeleri dileğiyle, tüm sporcu, antrenör ve teknik heyetimize başarılar diliyorum.’’ dedi.

Yakın ilgi ve alakasından dolayı 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür eden, Karadeniz Bölge Sorumlusu Davut Numanoğlu ise; ‘’ Umarım sporcularımız iyi bir hazırlık kampı geçirir ve olimpiyat kotası alırlar. Pekin Kış Olimpiyatları bizler için çok önemli. 19 Mayıs İlçesinde bizleri ağırlayan Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi.

Short Track Milli Takımına Baş antrenör Artur Sultangaliyev, Bölge Sorumlusu Davut Numanoğlu ve Samsun İl Temsilcisi Kemalettin Ak eşlik ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz