Kararsızların Tercihi Hamdi Yıldız Olmaya Başladı

İYİ Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamdi Yıldız köy ve esnaf gezilerini aralıksız sürdürüyor. Başkan adayı Hamdi Yıldız’ı vatandaşlar sevgiyle bağrına basıyor. Seçime sayılı günler kala kararsızların adresinin ise başkan adayı Hamdi Yıldız’dan yana olmaya başladığı öne sürülüyor

TAKDİR VE BEĞENİ GÖRÜYOR

Bafra belediye başkan adayı Hamdi Yıldız, birlikte yönetim anlayışı, başkanlık makamının halkın ayağına indirileceği vaadi, kadın başkan yardımcısı atama sözü, kent ve çiftçi konseyi ile gençlik meclisi kurma vaadi ve gerçekçi projeleriyle takdir ve beğeni topluyor.

TARİH VE KÜLTÜR GEZİLERİ

Bafra Belediye başkan adayı Hamdi Yıldız şunları söyledi: Engelli, genç, kadın ve erkek dahil ailelerimiz için Çanakkale Şehitliği, Anıtkabir, Mevlana Türbesi, Amasya, Pamukkale, Bursa Ulu Camii, Ertuğrul Bey, Osman Gazi, Orhan Gazi Türbeleri, Söğüt ve Türk dünyası gibi yerlere geziler düzenleyeceğiz.

YABANCI DİL VE MESLEK KURSLARI

Gençlerimiz için meslek ve yabancı dil kursları açacağız. İşsizlikle mücadele edeceğiz. Yatırımcı ve iş insanlarının önünü açacak ve teşvik edici olacağız. Karla ve doğal afetlerle mücadele araçları ve iş makineleri alacağız. Müdahalede uzman ekipler kuracağız.

BAFRA KÜLTÜR MERKEZİ VE KONSERVATUAR

Bafra kültür merkezini kuracağız. Kültür merkezi içinde Bafra Konservatuarı, Bafra Halk Oyunları Ekipleri, Bafra Tiyatrosu, konferans, sergi ve nikah salonları ile resim ve müzik aletleri kursları yer alacaktır.

BAFRA GÜNÜ DÜZENLEYECEĞİZ

Yılda bir kere Bafra’da, yurt içinde ve yurt dışında ki Bafralıların bir araya toplanacağı Bafra Haftasını organize ederek birlik ve beraberliğimize katkı yapacağız. Bafra pidesi, nokulu, manda yoğurdu, kaymaklı lokum gibi yöresel yemeklerimiz ikram edilecektir. Güçlü bir Bafra lobisi oluşturacağız.

KARARSIZLAR HAMDİ YILDIZ’A YÖNELDİ

İyi Parti Bafra Belediye başkan adayı Hamdi Yıldız son olarak şunları söyledi: “Ben insanımızı tanıyorum. Gönül dünyalarını biliyorum. İnsanımız değişim istiyor. Bu değişim isteğini bizimle gerçekleştirecek. Bunu sahada görüyoruz. Kararsız durumda olan insanlarımız da kararlarını bizden yana vermeye başladı. Tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Onları asla mahçup etmeyeceğim.”

 

Bunları da sevebilirsiniz