Samsun Valisi Dağlı Mehmetçikleri Unutmadı

Samsun Valisi Dağlı
Mehmetçikleri Unutmadı

Samsun Valisi Doç.Dr. Zulkif Dağlı, Ramazan ayi boyunca toplum kesimleriyle bir araya gelerek vatandaslarin iftar coskusuna ve heyecanina ortak oluyor.
Devletin şefkat eliyle vatandaşları kucaklıyor.
VALİ ZÜLKİF DAĞLI,Bu iftar kucaklaşmalarinda Kavak ilcesinde, İlçe jandarma İLÇE personeli ile de iftarda birlikte olmayı unutmadı.

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Kavak Asayiş Komando Bölük Komutanlığı ve Kavak İlçe Jandarma Komutanlığında görevli askerlerle iftar programında bir araya geldi.
Kavak’da düzenlenen iftarda konuşan Vali Dağlı,
“Terörle mücadelede yıllardır büyük başarı ve azim gösteren jandarma personelinin kutsal vatan topraklarının her köşesinde aziz milletin huzuru ve devletin bekası için gerektiğinde hayatını ortaya koymaktan hiçbir zaman çekinmediğini” söyledi. Milletin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet vererek Samsun kırsalında emniyet ve asayişin sağlanması için büyük bir özveriyle görev yapan jandarma personelinin ramazan ayını tebrik eden Vali Dağlı, aileleriyle sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.

İftarın ardından Mehmetçiklerle sohbet eden Vali Dağlı, Kavak Asayiş Komando Bölük Komutanlığında görevli Uzman Çavuş İsa Koç’un memleketi Kırşehir’deki ailesiyle görüntülü görüşme gerçekleştirerek, annesi Ayşe ve babası Orhan Koç’a hayırlı ramazanlar diledi.

İftara programina, Kaymakam Ömer Saygılı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever ve ilçe protokolü katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz