TEKNİK DİREKTÖR THOMAS REİS: ‘YENİ SEZONDA TARAFTARIMIZLA BULUŞMAYI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM’

Yılport Samsunspor’un Teknik Direktörü Thomas Reis, kampa katılan genç oyuncuların daha iyi olması gerektiğini belirterek, “Bunu da sağlayacak olurlarsa gelecek anlamda Samsunspor’a çok ciddi katkıda bulunacak oyuncular elde etmiş olacağız. Bu arada Kamp sürecimiz verimli ve uyumlu geçiyor Taraftarımızla buluşmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

‘YENİ SEZON HAZIRLIKLARI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR’
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kayseri’de gerçekleştirilen 1’inci etap kamp çalışmalarını değerlendiren Yılport Samsunspor’un  Teknik Direktörü Thomas Reis, “Kayseri kamp etabı çalışmalarımızda yeni sezon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Hem fiziksel hem de taktiksel anlamda antrenman programlarımızı uyguluyoruz. Bizimle beraber olan genç oyuncularımız var. Genç oyuncularımızın bu süreçte öğrenmeleri gereken çok fazla şey var. Tecrübeli oyuncularımız, onlardan büyük ağabeyleri var. Onların tecrübelerinden istifade etmeleri gerekiyor. Kesinlikle iyi oyuncular olduğunu söyleyebilirim. Biraz daha da iyi olmaları gerekiyor ve bunu da sağlayacak olurlarsa gelecek anlamda Samsunspor’a çok ciddi katkıda bulunacak oyuncular elde etmiş olacağız.” diye konuştu.

‘ÇALIŞMALARIMIZI ÇOK CİDDİ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYORUZ’
Ayrıca taraftarına Kayseri kapsamında seslenen Yılport Samsunspor’un  Teknik Direktörü Thomas Reis, “Taraftarımıza da şu mesajı vermek istiyorum: Burada çalışmalarımız başladı ve çok fazla çalışıyoruz. Ofansif ve defansif anlamda ve geçiş oyunuyla birlikte çalışmalarımızı çok ciddi bir şekilde sürdürüyoruz. Samsun’a da hazırlıklı bir şekilde döneceğimize inanıyorum. En kısa zamanda da taraftarımızla buluşmayı dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullandı.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir