19 MAYIS CURLİNG TURNUVASI SONA ERDİ

Türkiye Curling Federasyonu faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Curling Turnuvası sona erdi. Dereceye giren takımlara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü  Feyzullah Dereci, ödül kazanan takımları tebrik etti.

60 SPORCU MÜCADELE ETTİ
Türkiye Curling Federasyonu faaliyet programında yer alan 5 ilden 12 takım ve 60 sporcunun katılacağı 19 Mayıs Curling Turnuvası sona erdi. İlkadım Buz Sporları Salonu’nda 01-02 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenen turnuva büyük bir heyecana sahne oldu. Yapılan müsabakalar sonunda, Samsun İl Erkek takımı birinci, Spor Akademi Kadın takımı ikinci, Ankuva Erkek takımı üçüncü ve Derecik Erkek takımı dördüncü oldu.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Müsabakaların ardından düzenlenen törenle dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi. Takımlara kupa ve madalyalarını Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ile İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan verdi. İl Müdürü Feyzullah Dereci, katılan tüm takımlara teşekkür ederek, dereceye giren takımları tebrik etti.
Köksal ÖNER

Bunları da sevebilirsiniz