İçeriğe geç
Cumartesi, Ekim 24, 2026
Samsun Haber | Son Dakika Haber

Samsun Haber | Son Dakika Haber

Samsun ile ilgili güncel ve son dakika Samsun haberleri için tıklayınız.Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Menü
  • Samsun Haber
  • İlçe Haberleri
    • İlçeler
      • 19 Mayıs Haber
      • Alaçam Haber
      • Asarcık Haber
      • Ayvacık Haber
      • Bafra Haber
      • Çarşamba Haber
      • Havza Haber
      • Kavak Haber
      • Ladik Haber
      • Salıpazarı Haber
      • Terme Haber
      • Vezirköprü Haber
      • Yakakent Haber
    • Merkez İlçeler
      • Atakum Haber
      • Canik Haber
      • İlkadım Haber
      • Tekkeköy Haber
  • Sinop Haber
  • Siyaset
  • Ekonomi
  • Spor
  • WEB TV
  • Gönül Köprüsü
  • İletişim
×
Son dakika:
  • SAMSUN KİTAP FUARI BAŞLADI
  • TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA: ‘BU ZOR DURUMDAN HEP BİRLİKTE ÇIKACAĞIZ’
  • SİNOPLULARA TARİHİ ÇAĞRI: MALTEPE’DE BÜYÜK BULUŞMA!
  • MÜDÜR UZM. DR. MUSTAFA URAS: ‘SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİ 3 AY İÇİNDE TAŞINACAK, KAPASİTESİ YÜZDE 50 ARTACAK’
  • BÜYÜKŞEHİR’İN KIŞ SPOR OKULLARINDA BAŞVURULAR BAŞLADI

Belediye Haberleri

Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
5 Şubat 2021

BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAN ŞUBAT AYI TOPLANTISI YAPILDI

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Bafra Belediye Meclisi gündemindeki hususları görüşmek üzere Alparslan Türkeş Parkı toplantı salonunda olağan Şubat ayı toplantısını gerçekleştirdi.    Belediye Başkanı Hamit Kılıç Başkanlığında yapılan Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında şu

Devamını Oku
Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
5 Şubat 2021

YENİ GASİLHANE HİZMETTE…

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi tarafından çalışmalarına başlanan ve şehrin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek niteliklere sahip yeni gasilhane hizmet vermeye başladı.     Asri mezarlık sınırları içerisinde

Devamını Oku
Belediye Haberleri Samsun Haber Tekkeköy Belediyesi 
5 Şubat 2021

TEKKEKÖY EN ÇOK TERCİH EDİLEN YERLEŞİMLER SIRALAMASINDA İLKLERDE YER ALIYOR

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Tarih, doğa turizm, kültür ve sanayi gibi tüm bileşenleri bünyesinde barındıran bölgenin en hızlı gelişen, değişen ve büyüyen ilçesi Tekkeköy her kesimden insanın yerleşim

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Samsun Haber 
5 Şubat 2021

İLKADIM BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI İÇİN İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZANLADI

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

İTÜ ETA Vakfı Samsun Doğa Koleji Eğitim Kurumu ile yapılan protokol kapsamında İlkadım Belediyesi çalışanlarının birinci derece yakınlarına özel eğitim kursu kayıtlarında indirim yapılacağı

Devamını Oku
Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
4 Şubat 20215 Şubat 2021

BAŞKAN KILIÇ: “139 MAHALLEMİZİN TAMAMI BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Çulhakoca Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen yol çalışmalarını yerinde inceleyerek önemli açıklamalarda bulundu.     Meclis Üyesi Murat Cevahir’in de hazır bulunduğu

Devamını Oku
Belediye Haberleri Canik Belediyesi Canik Haber 
4 Şubat 20215 Şubat 2021

Sandıkçı, “Çalışanlarımızla, ilçe halkımızla kocaman bir aileyiz”

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Başkan Sandıkçı, birimleri ziyaret etti Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, birimleri tek tek gezerek birim sorumluları ve birim personelleriyle sohbet etti. Canik Belediye Başkanı

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Samsun Haber 
4 Şubat 20215 Şubat 2021

BAŞKAN DEMİRTAŞ, YAVUZ AİLESİNİN İKİZ BEBEK MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yavuz ailesinin yaşama merhaba diyen ikiz bebeklerinin mutluluğunu “hoş geldin bebek” hediyeleriyle paylaştı. İlkadım Belediyesi tarafından oluşturulan ve sorunlara

Devamını Oku
Güncel Haber Samsun Haber Vezirköprü Belediyesi 
4 Şubat 20215 Şubat 2021

VEZİRKÖPRÜ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE Mİ BAĞLANIYOR?

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Ak Parti Sinop Milletvekilinin; Sinop Orman İşletme Müdürlüğünün, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne dönüştürüleceği haberini vermesi üzerine, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün de Sinop’a bağlanacağı dedikodusu

Devamını Oku
Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
3 Şubat 20214 Şubat 2021

BAFRA’DA FAHİŞ FİYAT ARTIŞINA GEÇİT YOK

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Bafra Belediyesi gıda satışı yapan işyerlerinde fırsatçılığa izin vermeyerek, fahiş fiyatla satış yapılmaması için denetimlerini sürdürüyor.    Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın talimatları doğrultusunda belediye zabıta ekipleri tarafından

Devamını Oku
Belediye Haberleri Samsun Haber Terme Belediyesi 
3 Şubat 20214 Şubat 2021

Terme’nin Ulaşım Ağı Genişliyor!

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Terme’nin Oğuzlu Mahallesi’nde sürdürülen beton yol yapım çalışmalarını inceleyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Uzak yakın demeden ilçemizin en ücra köşesine kadar hizmetlerimizi götürerek

Devamını Oku
Belediye Haberleri Canik Belediyesi Canik Haber 
3 Şubat 20214 Şubat 2021

CANİK ZABITA İŞ BAŞINDA

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Canik Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe halkının daha ekonomik ve daha sağlıklı alış-veriş yapmaları için ilçe genelindeki market, bakkal ve alış-veriş merkezlerinde denetimlerini aralıksız

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Samsun Haber 
3 Şubat 20214 Şubat 2021

BAŞKAN DEMİRTAŞ, GELECEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI GÜNGÖR VE YÖNETİM KURUL ÜYELERİNİ AĞIRLADI

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Gelecek Partisi  İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Güngör , İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gelecek Partisi İlkadım İlçe

Devamını Oku
Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
2 Şubat 2021

BAFRA BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ AKADEMİ HAZILRIK KURSLARINA İLGİ BÜYÜK

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Bafra Belediyesi’nin özel yetenek sınavına girecek öğrencilere destek olmak amaçlı hayata geçirdiği ücretsiz hazırlık kurslarına gösterilen ilgi dikkat çekici boyutta.    Eğitime verdiği desteği pandemi sürecinde de sürdüren Bafra Belediyesi; Beden

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi 
2 Şubat 2021

BAŞKAN DEMİRTAŞ, SANTRAL YANI PAZAR ESNAFI VE MAHALLE SAKİNLERİNİN ORTAK SORUNLARINI DİNLEDİ

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

FİKİR ALIŞ VERİŞİ İÇİNDE SORUNLARIMIZI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazımkarabekir Mahalle sakinleri ve semt pazarcı esnafı ile bir araya gelerek istek

Devamını Oku
Belediye Haberleri Canik Belediyesi Canik Haber 
1 Şubat 20212 Şubat 2021

Sandıkçı “Dert etmeyin biz varız”

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın derdi bizim derdimizdir.” Canik Belediyesi ilçe genelindeki ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmaya devam ediyor. Belediye Sosyal

Devamını Oku
Bafra Belediyesi Bafra Haber Belediye Haberleri 
1 Şubat 20212 Şubat 2021

BAŞKAN KILIÇ: “VATANDAŞLARIMIZIN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ BİZİM İÇİN HER ZAMAN ÖNEMLİDİR”

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

  Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, vatandaşların istek ve önerilerini yerinde dinlemeye, dış mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları mahalle sakinleriyle değerlendirmeye devam ediyor.    Salgın sürecinde de ziyaretleri aksatmayan

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Samsun Haber 
1 Şubat 20212 Şubat 2021

İLKADIM’DA 2021 YILI ŞUBAT AYI İLK MECLİS TOPLANTISI BAŞKAN DEMİRTAŞ’IN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

TRAFİK EĞİTİM PİSTİNE İHSAN KALKAVAN İSMİNİN VERİLMESİ GÜNDEME ALINDI İlkadım Belediyesi 2021 yılı şubat ayı ilk meclis toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başkanlığında

Devamını Oku
Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Samsun Haber 
31 Ocak 2021

BAŞKAN DEMİRTAŞ,YAŞLILARIMZA “ATA OCAĞI “PROJESİYLE İKİNCİ BAHARI YAŞATACAĞIZ

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

YAŞLILARIMIZA KENDİ AKRENLERİ İLE SOHBET EDECEĞİ BİR YAPIDA BİR ARAYA GETİRECEĞİZ. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Bizim için her zaman, geleceğe dair, geçmişten gelen

Devamını Oku
Belediye Haberleri Canik Belediyesi Samsun Haber 
31 Ocak 2021

Sandıkçı, “Araç Filomuz Artık Çok Daha Güçlü”

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Canik Belediyesi ilçe halkına daha verimli ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için araç filosuna yenilerini ekledi. Belediye mevcut araç filosuna 2 adet çöp

Devamını Oku
Bafra Haber Belediye Haberleri Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun Haber SAMSUN TSO 
31 Ocak 2021

Samsun TSO Personeline, “Duygusal Dayanıklılık” Eğitimi

Gönderen: Samsun Haber Merkezi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası personeline, 2021 yılı için planlanan eğitim takvimi kapsamında, İzgören Akademi’den Uzman Psikolojik Danışman Melek Altun Dinç tarafından “Duygusal Dayanıklılık”

Devamını Oku

Yazı dolaşımı

Daha eski yazılar
Daha yeni yazılar

Özel Medi Bafra Hastanesi

Garanti Gayrimenkul

Garanti Gayrimenkul

Samsun Hava Durumu

booked.net

Döviz Kurları

USD
ABD Doları
49.6540
49.5647
EUR
Euro
55.5997
55.4997
GBP
İngiliz Sterlini
66.5325
66.1874
CAD
Kanada Doları
35.4926
35.3332
KWD
Kuveyt Dinarı
162.1163
160.0224
SAR
Suudi Arabistan Riyali
13.2298
13.2060
RUB
Rus Rublesi
0.6182
0.6102

Köşe Yazarları

Bafra İl Olursa Ne Olur?
Adnan KURT Köşe Yazıları 

Bafra İl Olursa Ne Olur?

4 Eylül 2026 Samsun Haber Merkezi Bafra İl Olursa Ne Olur? için yorumlar kapalı

İl olmak tek başına kalkınmak değildir. Asıl soru, Bafra’nın kendi geleceğini yönetebilecek  ekonomik, toplumsal ve yönetsel güce sahip olup olmadığıdır.  Son günlerde Bafra’nın il olması

Daha fazla oku
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

16 Ağustos 2026 Samsun Haber Merkezi YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET için yorumlar kapalı
ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

12 Haziran 2026 Samsun Haber Merkezi ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ için yorumlar kapalı
Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

9 Mayıs 2026 Samsun Haber Merkezi Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor? için yorumlar kapalı

Doruk Yapı Dekorasyon

Doruk Yapı Dekorasyon

Özel Medi Bafra Hastanesi

Telif hakkı © 2026 Samsun Haber | Son Dakika Haber. Her hakkı saklıdır. Tema: ThemeGrill tarafından ColorNews. Altyapı WordPress.